Carieră

Îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, alături de care să obții rezultate marcante? Ai motivație să ajuți oamenii să-și găsească propria casă și îți propui să avansezi financiar?

Atunci te invităm cu drag să aplici pentru unul dintre posturile vacante indicate mai jos.

Pentru detalii, contactează-ne la numărul de telefon
078 088 886.

Manager Vânzări Imobiliare

Suntem echipa numărul 1 în vânzări IMOBILIARE din Republica Moldova.

Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vânzările de imobiliare.

Dacă te vezi un TOP MANAGER, ai sau nu experiență în vânzări, dar îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități față de candidat:

  • Analiza pieței imobiliare
  • Organizarea întâlnirilor, negocierilor, prezentărilor și intermedierea tranzacțiilor imobiliare
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți
  • Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare
  • Încheierea contractelor
  • Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă
  • Perfecționare permanentă prin participarea la traininguri de vânzări organizate de companie.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finalizate
  • Experiența în vânzări constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Disciplină, responsabilitate și abilitatea de a lucra în echipă

Compania garantează:

  • Un salariu motivant - se acordă cele mai înalte comisioane
  • Abonament cu minute nelimitate
  • Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei
  • Pachet social complet
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliar, precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negociere

ATENȚIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa de email: hr@proimobil.md cu mențiunea ”Manager Vânzări”.

Trimite-ne CV-ul tău

Chat oficialTelegramFacebookViberSună acumCall Us