Carieră

Vrei să faci parte dintr-o echipă profesionalistă și împreună să atingem rezultate marcante? Ai motivație să ajuți oamenii să-și găsească propria casă și să avansezi financiar?
Atunci te invităm cu drag să aplici pentru unul din posturile vacante indicate mai jos.
Pentru detalii, contactează-ne la numărul de telefon 022 878 880 sau 062 188 842, suntem disponibili și așteptăm cu drag să te cunoaștem.

Trimite-ne CV-ul tău

Studii

Cunoștințe lingvistice

Experiență de lucru
loading

Jurist

Responsabilități:
- Verifică și redactarea actelor cu caracter juridic;
- Oferiră asistență juridică clienților companiei, întru soluționarea situațiilor de dilemă apărute în activitatea companiei;
- Reprezintă interesele companiei în cadrul instanțelor de judecată, altor organe de drept și asociații obștești;
- La indicația conducerii, pregătește materialele pentru examinarea în instanțele judecătorești;
- Reprezintă compania în instanțele respective, organele de stat și organizațiile obștești în scopul protejării intereselor acesteia;
- Colaborarea cu insituții de stat și private pentru buna soluționare a tuturor situațiilor dilematice de natură juridică;

Cerințe:
- Studii superioare juridice, preferabil absolvent al ASEM, USM.
- Cunoașterea în detaliu a normelor juridice aplicate în RM;
- Practica în domeniu contractual;
- Cunoașterea limbilor română și rusă - nivel avansat;
- Abilități excelente de comunicare, putere de concentrare și capacitate de sinteză;

- Bune cunoștințe de operare la PC;
- Permis de conducere, cat. B;
- Rezistență la stres, persoană aptă să facă față termenelor limită.

Condiții de muncă:
- Compania oferă un pachet salarial motivant, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști,
- Echipă tânără și prietenoasă;
- Condiții confortabile de muncă;
- Nivel competitiv de remunerare a muncii (mărimea salariului inițial v fi stabilită în funcție de rezultatele interviului).

ATENȚIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea ”Jurist”.

Doar candidații ce corespund cerințelor enumerate vor fi invitate la interviu.

Manager Vanzari Imobiliare

- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor
- Încheierea contractelor
- Gestionarea bazei de clienți

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare economice si/sau drept
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel conversational
- Experiența în domeniul vînzărilor constituie un avantaj
- Responsabilitate, abilitate de lucru în echipă

Compania garantează un salariu atractiv si acorda transport. Biroul este amplasat in centrul orasului.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea ”Manager Vînzări ” și indicarea datelor de contact.

Doar candidații ce corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Comandă un sunet
Adaugă un anunț
022 878 880 / 060 578 888
Serviciul calitate

Suntem în Viber

060 578 888

Acum puteți obține
consultație oriunde vă aflați.